Spotkanie z kanałem Boskiej energii

Kiedy:
16 Styczeń 2018@18:00
2018-01-16T18:00:00+01:00
2018-01-16T18:15:00+01:00
Gdzie:
Czytankowa 13
51-173 Wrocław
Kontakt:
Arletta Sadowska
601448098

Zapraszamy na spotkanie  z  jasnowidzem- kanałem Boskiej energii zajmującą się: skanowaniem stanu ciał subtelnych człowieka i systemów organizmu, skanowanie stanu zdrowia ze zdjęcia, dobór diety, parapsychologia (przeszłość, teraźniejszość , przyszłość); wykrywanie wprowadzonych struktur( engramy, efekt złego oka, uroki) ; odczytywanie modlitwami, oczyszczenie od uroków, klątw rodowych ; poszukiwanie zaginionych ludzi, zdejmowanie syndromu samobójczego, oczyszczenie domów, zdejmowanie bólu, blokowanie stresu, usuwanie problemu nietrzymania moczu u dzieci, aktywacja DNA, numerologia oraz indywidualne konsultacje.

Głównym celem warsztatów jest nauczanie i przekazywanie wiedzy. Udział w warsztatach jest bezpłatny. Po zajęciach zapraszamy na indywidualne konsultacje i odczyty. Koszt sesji 150 zł.

Valentyna Mokhno-  osoba, która działa jako kanał Boskiej energii, używa energii Reiki, oczyszczających  modlitw, channelingu. Jej życiowe powołanie – pomagać ludziom tylko w dobrych uczynkach i dobrych intencjach. Pracując skanuje  ciało fizyczne jak i ciała subtelne człowieka, odczytuje informacje z przeszłości  i przyszłości i daje bezpośrednie odpowiedzi na wszystkie pytania związane z życiem i działalnością danej osoby. Pomaga ludziom w znalezieniu właściwej drogi w  nie rozwiązanych i krytycznych sytuacjach. Prace mogą być wykonywane  indywidualnie, a także  wykładanie wiedzy w grupach, co prowadzi na wyższe poziomy duchowego rozwoju. Z chęcią naucza tych, którzy pragną czerpać wiedzę. Z miłością i mądrością Boga, jest zawsze gotowa do pomocy ludzi o dobrych intencjach, ponieważ  dar Boży powinien służyć ludziom w dobrej wierze.